آقای قابل اعتماد رئال، مامور مهار نیمار شد + توضیح فدراسیون بسکتبال درباره محصور شدن دو خبرنگار خانم – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: رئال مادرید برای بازی 25 بهمن ماه مقابل پاری سن ژرمن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، دنی کارواخال را در اختیار نخواهد داشت
 امروز اعلام شد که کارواخال به دلیل کارت زرد عامدانه ای که مقابل آپوئل دریافت کرده بود، از سوی یوفا دو جلسه محروم شده است و به این ترتیب نمی تواند تیمش را برابر پی اس جی همراهی کند. او جلسه اول محرومیتش را برابر دورتموند پشت سر گذاشته بود.

آقای قابل اعتماد رئال، مامور مهار نیمار شد

ورزش سه: رئال مادرید برای بازی 25 بهمن ماه مقابل پاری سن ژرمن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، دنی کارواخال را در اختیار نخواهد داشت.

مدافع همه کاره رئال که محصول آکادمی فوتبال همین باشگاه است، در این فصل با 2347 دقیقه، بیشتر از هر مدافع دیگری در این فصل به میدان رفته و همواره نیز پاسخ اعتماد زیدان را داده است.

به این ترتیب زیدان حالا باید در مورد بازیکن جانشین کارواخال که مامور مهار نیمار نیز خواهد بود، تصمیم گیری کند. طبق ادعای آاس، سرمربی فرانسوی برای این بازی روی ناچو دیدگاه مثبت دارد و آقای قابل اعتماد را مامور مهار نیمار خواهد شد.

نکته قابل توجه، خاطره خوب ناچو از مصاف با پی اس جی است. دو سال پیش کهکشانی ها با تک گل ناچو در برنابئو موفق به شکست حریف پاریسی شدند.

ناچو تاکنون 17 بار در سمت راست دفاعی برای رئال به میدان رفته و این تیم تنها یک بازی را باخته است. در آن بازی ناچو تنها 8 دقیقه پایانی را در میدان حاضر بود و رئال 3-4 در برنابئو به شالکه باخت(فصل 15-2014 با هدایت آنچلوتی).

——————-

ایسنا: عصر سه‌شنبه دو خبرنگار خانم نتوانستند وارد سالن تبریز شوند و در اتاق حراست زندانی شدند و این موضوع انتقادهای زیادی به حراست وزارت ورزش به وجود آورد اما اتفاق عجیب‌تر، توضیح فدراسیون بسکتبال بود
ایسنا: عصر سه‌شنبه دو خبرنگار خانم نتوانستند وارد سالن تبریز شوند و در اتاق حراست زندانی شدند و این موضوع انتقادهای زیادی به حراست وزارت ورزش به وجود آورد اما اتفاق عجیب‌تر، توضیح فدراسیون بسکتبال بود.

فدراسیون بسکتبال در بیانیه‌ای، تلاش کرده خود را در این موضوع بی‌تقصیر نشان دهد و تمام اتفاق‌های عنوان‌شده را نادرست توصیف و حتی اعلام کرده که در به روی خبرنگاران قفل نبوده است.

طبق پیگیری‌ها، قفل درب اتاق ایراد داشته و درب اتاق به هیچ عنوان توسط کسی قفل نشده بود. به هرحال شهرداری تبریز میزبان رقابت‌ها بود و وظیفه حراست هم به عهده میزبان و اداره کل ورزش و جوانان استان می‌باشد.»

«بسمه تعالی

با توجه به میزبانی شهرداری تبریز در دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال و اطلاع همکاران از ممنوعیت ورود بانوان به سالن و اینکه مسئولیت حفظ و حراست همه امور به عهده میزبان است، در واقع بانوان گرامی اجازه ورود به سالن را نداشتند که در بازی اول این اتفاق افتاد؛ اما در دیدار دوم که دکتر طباطبائی رییس فدراسیون بسکتبال در سالن حضور داشتند و در پی حمایت از بانوان خبرنگار و احترام به شأن و شخصیتشان اتاقی در اختیار دو خبرنگار گذاشته شد، تا از مانیتور پیگیر تماشای بازی باشند.

در بیانیه فدراسیون آمده است:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *