کوتینیو: هر جا والورده بخواهد بازی می‌کنم + اعتراف جالب رونالدو: مانند 10 سال پیش نیستم! – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا ابراز امیدواری کرد به زودی با لباس این تیم گلزنی کند.

کوتینیو در دیدار ابتدای هفته برابر اسپانیول در آستانه گلزنی بود اما ضربه دیدنی او به دیرک دروازه برخورد کرد و حالا ستاره گرانقیمت برزیلی از تلاش برای رخ دادن این اتفاق در آینده ای نزدیک خبر داد

کوتینیو گفت: “من واقعا علاقمند و امیدوارم اولین گلم را برای بارسلونا به ثمر برسانم اما هنوز نمی دانم که چگونه آن را  جشن بگیرم.

ورزش سه: فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا ابراز امیدواری کرد به زودی با لباس این تیم گلزنی کند.

من بیشتر بازی هایم را در طول دوران ورزشی در سمت چپ بازی کرده ام اما فکر می کنم توانایی بازی کردن در همه پست ها را دارم و این موضوع واقعا به والورده و سیستم مورد نظر او بستگی دارد اما من آماده حضور در هر پستی هستم.

من واقعا علاقمند به انتقال به بارسلونا بودم اما علیرغم تلاش فراوان در تابستان این اتفاق ممکن نبود پس ما با صبوری و تلاش زیاد در ترکیب لیورپول برای نهایی شدن این انتقال صبر کردم.”

کوتینیو در دیدار ابتدای هفته برابر اسپانیول در آستانه گلزنی بود اما ضربه دیدنی او به دیرک دروازه برخورد کرد و حالا ستاره گرانقیمت برزیلی از تلاش برای رخ دادن این اتفاق در آینده ای نزدیک خبر داد.

کوتینیو: هر جا والورده بخواهد بازی می‌کنم

——————-

ورزش سه: کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید معتقد است حفظ آمادگی جسمانی برای او از اهمیت زیادی برخوردار است
من باید 100 درصد آماده باشم و این مسئله را بسیار جدی می گیرم؛ زیرا من در حال حاضر نمی توانم کارهایی که را که 10 سال پیش انجام می دادم را تکرار کنم.

رونالدو گفت: “از هر نظر زندگی یک چالش مداوم و مستمر بوده که خصوصا برای ورزشکاران بسیار جالب است. من سعی می کنم از نظر فیزیکی در سطح بالایی باشم، زیرا این موضوع در حرفه من بسیار مهم است.

دیروز ستاره پرتغالی و پرافتخار رئال مادرید 33 ساله شد اما علیرغم فراز و نشیب هایی نسبی، او همچنان فرم فوق العاده خود در سالهای اخیر را حفظ کرده است و حالا از اهمیت آمادگی جسمانی برای حفظ روند درخشش خود سخن می گوید.

اعتراف جالب رونالدو: مانند 10 سال پیش نیستم!

ورزش سه: کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید معتقد است حفظ آمادگی جسمانی برای او از اهمیت زیادی برخوردار است.

برای حفظ آمادگی در بالاترین سطح باید خودتان را قربانی کنید و من حالا قادر به تکرار کارهای 20 سال قبل خودم نیستم. ما همیشه باید تعادل را ایجاد کنیم، زیرا جزئیات کوچک تفاوت ها را ایجاد می کنند.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *