والورده: حضور در ۵ فینال متوالی شاهکار است + رضایی: برنامه نجات بانکی در کشور طراحی شود – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: بارسلونا با برتری 3-0 بر والنسیا در مجموع دو بازی رفت و برگشت توانست برای پنجمین بار متوالی به فینال کوپا دل ری راه یابد
 

ورزش سه: بارسلونا با برتری 3-0 بر والنسیا در مجموع دو بازی رفت و برگشت توانست برای پنجمین بار متوالی به فینال کوپا دل ری راه یابد.

پیکه:« او با وجود مصدومیت بازی کرد و در دقایق پایانی احساس کوفتگی می کرد. بهتر این بود که تعویض شود و استراحت کند.»

 بارسا امشب در مستایا ابتدا با گل کوتینیو پیش افتاد و سپس راکیتیچ کار را تمام کرد. حریف بارسا در فینال سویا خواهد بود که به نوعی تکرار فینال دو سال پیش است. آبی اناری ها سال 2016 در ویسنته کالدرون با دو گل بر سویا غلبه کردند و قهرمان شدند.

 والورده: حضور در ۵ فینال متوالی شاهکار است

بارسا به فینالیست شدن عادت دارد ولی من به شخصه نه. احساس بسیار خوبی دارم و خوشحال هستم. این پنجمین فینال متوالی بارساست که یک شاهکار محسوب می شود. تکرار این موفقیت واقعا کار دشواری است. رسیدن به فینال هرگز کار ساده ای نیست. برابر سلتا، اسپانیول و والنسیا سختی زیادی کشیدیم اما حالا بلیت بازی فینال را در جیب داریم.»

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« امشب یک بازی کاملا جدی را به نمایش گذاشتیم. البته والنسیا در مقاطعی از بازی به ما فشار آورد و به آب و آتش زد ولی با گل راکیتیچ خیال مان راحت شد.

——————-
خبرگزاری فارس: محسن رضایی با اشاره به عملکرد دولت در اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: در مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال پیگیری و تنظیم سندی برای مشخص شدن دلایل ضعف در اقتصاد مقاومتی و راهکارهای رفع آن هستیم که به‌زودی منتشر خواهد شد
این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: باید یک برنامه نجات بانکی در کشور طراحی و مشکلات بانک‌ها در فرصت کوتاه‌تری حل‌وفصل شود.

وی با اشاره به عدم توفیق دولت در اقتصاد مقاومتی ادامه داد: برای عبور از مشکلات اقتصادی باید کار جهادی در همه بخش‌های کشور به حرکت بیفتد و دولت باید کار جهادی را در سیستم اداری خود اجرا کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: تا وقتی‌ که مدیریت جهادی در دولت تثبیت نشود، به‌ جایی نخواهیم رسید و نمی‌توانیم پیشرفت کنیم.

خبرگزاری فارس: محسن رضایی با اشاره به عملکرد دولت در اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: در مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال پیگیری و تنظیم سندی برای مشخص شدن دلایل ضعف در اقتصاد مقاومتی و راهکارهای رفع آن هستیم که به‌زودی منتشر خواهد شد.
رضایی افزود: با انجام این کارها نتیجه این می‌شود که جریان تولید و اشتغال در کشور تقویت شود و رونق صورت بگیرد.

وی تأکید کرد: نتایج مورد انتظار رهبر معظم انقلاب به دست نمی‌آید، مگر اینکه این در نحوه اداره کشور و در نحوه ایجاد شغل برای جوانان ایجاد شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: الآن مهم‌ترین مسائل اقتصادی در کشور رفع موانع تولید در داخل، ایجاد شغل و بانک‌ها است که باید در اولویت قرار گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسؤولان صدای مردم را شنیده‌اند و به دنبال حل مشکلات آن‌ها هستند.

رضایی با اشاره به دلایل عدم رفع رکود اقتصادی در کشور توضیح داد: دولت و مجلس باید به‌ صورت جدی دست به تحولاتی بزنند که روند فعلی که بر زندگی مردم تأثیر کمتری دارد را عوض کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *