نیمارِ PSG بالاتر از نیمارِ بارسلونا + انتقال ستاره برزیلی به منچسترسیتی قطعی شد – تالار کافه کلاسیک

ورزش سه: پاری سن ژرمن موفق شد با تک گل دقیقه 68 نیمار با یک گل از سد تولوز سختکوش عبور کند.

 در شبی که اونای امری بهترین گلزن خود ادینسون کاوانی را در اختیار نداشت، موفق شد با تک گل نیمار تولوز را مغلوب کرده و با 3 امتیاز به فکر دیدار حساس برابر رئال مادرید باشد
ورزش سه: پاری سن ژرمن موفق شد با تک گل دقیقه 68 نیمار با یک گل از سد تولوز سختکوش عبور کند.

نیمار با گلی که امروز به ثمر رساند، حالا تنها بعد از انجام 18 بازی در لاشامپیونا در به ثمر رسیدن 30 گل ( زدن 19 گل و ارسال 11 پاس گل) تاثیر داشته است و این در حالیست که ستاره برزیلی بعد از 37 بازی با لباس بارسا در 30 گل تاثیرگذار بود.

اما به هر حال هدف ناصر الخلیفی از جذب نیمار، بی شک درخشش در دیدارهایی همانند جدال چهارشنبه شب برابر رئال مادرید بوده است.

نیمارِ PSG بالاتر از نیمارِ بارسلونا

نیمارِ PSG بالاتر از نیمارِ بارسلونا

نیمارِ PSG بالاتر از نیمارِ بارسلونا

 در شبی که اونای امری بهترین گلزن خود ادینسون کاوانی را در اختیار نداشت، موفق شد با تک گل نیمار تولوز را مغلوب کرده و با 3 امتیاز به فکر دیدار حساس برابر رئال مادرید باشد.

——————-

ورزش سه: فرد، هافبک برزیلی شاختار دونتسک در پایان فصل راهی منچسترسیتی خواهد شد.

 سیتیزن ها در زمستان امسال تا آستانه جذب این هافبک 24 ساله و برزیلی نیز پیش رفتند که در نهایت این اتفاق رخ نداد؛ اما وب سایت گل ادعا می کند که توافقات برای انتقال فرد در تابستان به منچسترسیتی نهایی شده است
سبک بازی فرد مدت هاست مورد توجه گواردیولا قرار دارد و با توجه به مصدومیت های گاه و بیگاه گوندوغان، او می تواند در قلب خط میانی به کمک سیتیزن ها آید.

گیلبرتو سیلوا، هافبک برزیلی و سابق آرسنال یکی از نمایندگان فرد است که نقش مهمی در نهایی شدن این انتقال داشته و این بازیکن با مبلغ حدودا 40 میلیون پوند به منچسترسیتی پیوسته است.

انتقال ستاره برزیلی به منچسترسیتی قطعی شد

 سیتیزن ها در زمستان امسال تا آستانه جذب این هافبک 24 ساله و برزیلی نیز پیش رفتند که در نهایت این اتفاق رخ نداد؛ اما وب سایت گل ادعا می کند که توافقات برای انتقال فرد در تابستان به منچسترسیتی نهایی شده است.

به علت حضور شاختار دونتسک در لیگ قهرمانان و دیدار با آاس رم در مرحله یک هشتم، مدیران این تیم اجازه جدایی فرد را در زمستان صادر نکردند؛ اما توافقات برای این اتفاق در تابستان انجام شده است.

ورزش سه: فرد، هافبک برزیلی شاختار دونتسک در پایان فصل راهی منچسترسیتی خواهد شد.

سیتیزن ها در زمستان امسال در جذب فرد، الکسیس سانچس و ریاض محرز ناکام ماندند و در نهایت تنها به انتقال آیمریک لاپورته، مدافع فرانسوی بیلبائو اکتفا کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *