ناظم الشریعه: شرایط غذایی بدی در چین‌تایپه داریم – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری میزان: محمد ناظم‌الشریعه در خصوص اوضاع نابسامان تغذیه تیم ملی فوتسال ایران در چین تایپه اظهار داشت: واقعاً شرایط بدی داریم، حال خودم بد است و نیم ساعت است که اولاد قباد را از بیمارستان به اردو آوردیم، چون او مسموم شده بود و بستری بود
ناظم‌الشریعه افزود: واقعاً کشورهای شرق آسیا و تیم‌های آنها غذاهای عجیب و غریبی می‌خورند که ما حتی نمی‌دانیم مواد تشکیل‌دهنده این غذاها چه چیزی است. باور کنید حتی ماکارونی که برای ما درست کردند را نتوانستیم بخوریم چون بوی بدی می‌داد.

وی ادامه داد: از بس کاهو، سیب‌زمینی و کنسرو خوردیم من و اولاد قباد دچار مسمومیت شدیم. بالاخره خوردن مدام سبزیجات یا کنسروها به آدم ضرر می‌زند.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در پاسخ به اینکه آیا اولاد قباد در بازی فردا مقابل عراق به میدان برود گفت: واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد فعلا که اولاد قباد رد اتاق خوابیده و استراحت می‌کند اصلاً شاید تا روز بازی چند نفر دیگر هم این اتفاق برایشان رخ بدهد باز خدا پدر عباس ترابیان را بیامرزد که با اینکه هتلش از هتل ما جداست اما پیگیر مسائل تیم ملی است.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان ضمن تأکید بر این مسئله که در هتل آشپز ایرانی وجود ندارد گفت: غیر از ما کشورهای بحرین و عراق هم مسلمان هستند و در هتل ما سکونت دارند که همه آنها هم از وضعیت غذایی ناراحت هستند اما خود کشورهای شرق آسیا مثل چین و چین‌تایپه بدون هیچ مشکلی غذاها را می‌خورند.

خبرگزاری میزان: محمد ناظم‌الشریعه در خصوص اوضاع نابسامان تغذیه تیم ملی فوتسال ایران در چین تایپه اظهار داشت: واقعاً شرایط بدی داریم، حال خودم بد است و نیم ساعت است که اولاد قباد را از بیمارستان به اردو آوردیم، چون او مسموم شده بود و بستری بود.
وی ادامه داد: واقعاً شرایط هتل‌مان خوب نیست، یک ساعت تا محل تمرین فاصله داریم و وضعیت غذایی هم افتضاح است .همان روز اول ترابیان خیلی سر وصدا کرد و اعتراض کرد و خیلی تلاش کرد تا ما شرایطمان خوب باشد اما اینها کار خودشان را می‌کنند. این در شرایطی است که ما مقداری کنسرو با خودمان آورده‌ایم اما نمی‌توانیم که همش کنسرو بخوریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *