کرمی: دوست دارم جشنواره به برج میلاد برگردد + محمد صلاح یک تنه بالاتر از چلسی و یونایتد – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری صبا: احسان کرمی مجری و بازیگر در ارتباط با سی و ششمین جشنواره فجر به «صبا» گفت: فکر می کنم تفکیک هنرمندان از اهالی رسانه برای صرفه جویی در مسائل مالی بوده و اینجا مرتب و منظم به کار خود ادامه می دهد ولی به دلیل فرم اینجا و جدا شدن اهالی رسانه از هنرمندان به ضرر خود جشنواره است، چون خبرهای زیادی نیست و محدودیت پیدا می کند و بهره برداری هایی که از نظر رسانه ای از جشنواره می شد دیگر وجود ندارد
خبرگزاری صبا: احسان کرمی مجری و بازیگر در ارتباط با سی و ششمین جشنواره فجر به «صبا» گفت: فکر می کنم تفکیک هنرمندان از اهالی رسانه برای صرفه جویی در مسائل مالی بوده و اینجا مرتب و منظم به کار خود ادامه می دهد ولی به دلیل فرم اینجا و جدا شدن اهالی رسانه از هنرمندان به ضرر خود جشنواره است، چون خبرهای زیادی نیست و محدودیت پیدا می کند و بهره برداری هایی که از نظر رسانه ای از جشنواره می شد دیگر وجود ندارد.
وی در ارتباط با فیلم های حاضر در جشنواره توضیح داد:تا اینجا همه فیلم هایی را که دیدم دوست داشتم و به نظرم فیلمی نبوده است که من را اذیت کند و خوشحالم که امسال سینمای قصه محور داریم و این خیلی خوشحال کننده خواهد بود.

این بازیگر تئاتر که اجرای افتتاحیه فجر را برعهده داشت در ارتباط با حواشی این مراسم عنوان کرد:حاشیه ای وجود نداشت و تلاش کردند برایم حاشیه بسازند.در ارتباط با شوخی که با نام فیلم آقای حاتمی کیا شد هم من با ایشان در پشت صحنه تماس گرفتم و از طریق فرزندان ایشان که از دوستان من هستند به من گفتند که اصلا ایشان از این موضوع خبر نداشتند.

کرمی در پاسخ به این سوال که سطح کیفی فیلم ها باعث کمتر دیده شدن حواشی جشنواره می شود یا خیر توضیح داد: همیشه حاشیه با جشنواره همراه بوده است و فکر نمیکنم حاشیه ها زیاد اذیت کننده باشد و کم و کسری هایی وجود دارد که می تواند وجود نداشته باشد اما من شخصا دوست دارم جشنواره به برج‌ میلاد برگردد.

——————-

ورزش سه: محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول آمار فوق العاده ای برایر تیم های بزرگ لیگ جزیره ارائه داده است.

 محمد صلاح در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی در ترکیب مرسی سایدی ها ارائه داده است و تبدیل به سریع ترین بازیکن تاریخ لیورپول شده که به 20 گل در لیگ برتر رسیده است
گل دیدنی و دقیقه 90 صلاح به تاتنهام که با حرکتی انفرادی انجام شد، هفتمین گل او به 6 تیم بزرگ لیگ جزیره در فصل جاری بود و جالب اینجاست که چلسی مجموعا تا به حال تنها 6 گل در فصل جاری برابر تیم های بالانشین و منچستریونایتد فقط 5 گل به ثمر رسانده اند.

بی شک با توجه به این آمار، اگر لیورپول در دیدار با رقبای کم نام و نشان تر نیز عملکرد بهتری داشت، در حال حاضر فاصله منچسترسیتی با دیگر رقبا به این اندازه نبود و شاگردان کلوپ هم در کورس قهرمانی قرار داشتند.

 محمد صلاح در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی در ترکیب مرسی سایدی ها ارائه داده است و تبدیل به سریع ترین بازیکن تاریخ لیورپول شده که به 20 گل در لیگ برتر رسیده است. صلاح اولین بازیکنی بود که برای زدن 20 گل برای مرسی سایدی ها در لیگ برتر تنها به 25 بازی نیاز داشت.

محمد صلاح یک تنه بالاتر از چلسی و یونایتد

ورزش سه: محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول آمار فوق العاده ای برایر تیم های بزرگ لیگ جزیره ارائه داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *