رئال مادرید تنها به پاری سن ژرمن فکر می‌کند – تالار کافه کلاسیک

ایسنا: ‌به نقل از آس، در سر بازیکنان رئال مادرید تنها یک چیز وجود دارد آن هم دیدار برابر پاری ‌سن‌ ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا
لیگ قهرمانان باعث می‌شود دوباره لبخند به لبان کریستیانو رونالدو بازگردد. مهاجم پرتغالی در لیگ قهرمانان (۹ گل) بیش از لالیگا (هشت گل) گلزنی کرده است. در حالی که ۱۱ بازی کمتر انجام داده است. او در رقابت‌های اروپایی در هر ۶۰ ‌دقیقه یک گل به ثمر رسانده اما در لالیگا هر ۱۸۹ ‌دقیقه دروازه‌ حریفان را باز کرده است. تنها لیگ قهرمانان می‌تواند رئال مادرید را از فصل خاکستری‌اش نجات دهد.

مادرید به جز نتیجه‌ ضعیف مقابل تاتنهام در دیگر دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا خوب کار کرد. آنها چهار پیروزی، یک تساوی و یک شکست (در لالیگا ۱۱ پیروزی، شش تساوی و چهار شکست) در مرحله گروهی به ثبت رساندند و میانگین آمار گلزنی شان نسبت به رقابت‌های داخلی بهتر بود.

همچنین کاسمیرو گفت‌: نمی‌توانیم چنین اشتباه‌هاتی مقابل PSG داشته باشیم.

این جملات به راموس اختصاص دارد و تنها پس از تساوی برابر لوانته یک چیز در ذهن دارد آن هم پاری ‌سن‌ ژرمن.

او در مقابل سوالات زیاد، تنها به لیگ قهرمانان اشاره کرد و گفت‌: اشتباه در این بازی‌ها با پایان همه چیز همراه می‌شود.

سرخیو راموس در دیدار شنبه شب مقابل لوانته در لالیگا به عنوان کاپیتان به بازیکنان گفت‌: برای این که در لیگ قهرمانان کاری بتوانیم انجام دهیم باید اتحاد داشته باشیم.

“باید در لالیگا خود را خوب آماده کنیم تا به بهترین شکل ممکن به لیگ قهرمانان برسیم.”

“برای این که بتوانیم در لیگ قهرمانان خوب عمل کنیم باید ابتدا در لالیگا خوب بازی کنیم.”

ایسنا: ‌به نقل از آس، در سر بازیکنان رئال مادرید تنها یک چیز وجود دارد آن هم دیدار برابر پاری ‌سن‌ ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا. شاگردان زین الدین زیدان می‌دانند تنها با پیروزی در این دیدار و حذف تیم فرانسوی می‌توانند به انتقادات پایان دهند و عملکرد ضعیفشان در لالیگا و حذف از کوپا دل ری پوشانده شود. اگر از لیگ قهرمانان اروپا نیز کنار بروند سه ماه طولانی باقی می‌ماند که تنها یک بار در هفته‌ باید به میدان بروند و با انگیزه کم به کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده فکر کنند.
“باید شرایط را بهتر کنیم تا بتوانیم در رقابت‌های اروپایی خوب ظاهر شویم.”

“مانند همیشه در لیگ قهرمانان باید با تمام وجود تلاش خود را بکنیم.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *