درخشش هفتِ جدید کی‌روش؛ رقیبی برای همه + میداوودی: استقلال با من خوب برخورد نکرد – تالار کافه کلاسیک

وبسایت نود: سامان قدوس دیشب برای دومین بار، در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گرفت و اولین گلش را هم زد. شروع موفقی که می‌تواند، ترکیب ثابت تیم کی‌روش را به هم بزند

قدوس که در حال حاضر شماره ۷ سابق شجاعی را می‌پوشد و در پست قبلی طارمی به میدان می‌رود، احتمالا یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی در جام جهانی خواهد بود. بازیکنی چند پسته، که می‌تواند همزمان در پست وینگر راست، وینگر چپ و هافبک تهاجمی به میدان برود و رقیبی برای گرفتن جای مثلث محبوب کی‌روش باشد.

وبسایت نود: سامان قدوس دیشب برای دومین بار، در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گرفت و اولین گلش را هم زد. شروع موفقی که می‌تواند، ترکیب ثابت تیم کی‌روش را به هم بزند. به نظر می‌رسید با ورود قدوس، کار دژاگه و شجاعی برای بازی در پست هافبک تهاجمی سخت می‌شود اما قدوس، دیشب نشان داد در هر ۳ پست پشت مهاجم می‌تواند بازی کند و رقیب سرسختی برای همه ملی‌پوشان تهاجمی تیم ملی است.

قدوس دیشب، در پست وینگر چپ برای تیم ملی بازی کرد. پستی که در بازی‌های گذشته، معمولا طارمی در آن قرار می‌گرفت. طارمی هم در این بازی به سمت راست رفت و جای علیرضا جهانبخش را پر کرد. او خیلی زود گل اولش را هم برای تیم ملی زد تا توانایی بالای گلزنی را علاوه بر باشگاه، در تیم ملی هم به رخ بکشد.

——————-

ورزش سه: میلاد میداوودی بازیکن حال حاضر نفت مسجد سلیمان درباره دلایل دور شدن از فوتبال ایران، عنوان کرد: من در استقلال بودم که مصدوم شدم
میداوودی در پایان گفت: به خاطر عشق به استقلال ترجیح دادم که آرام از استقلال جدا شوم چون شرایط بدی داشتم. همان موقع تنها تیمی که می توانستم بروم، آلومینیوم اراک بود. در آن تیم هم وضعیت خوبی داشتم ولی تیم سقوط کرد. سپس به استقلال خوزستان رفتم ولی دچار مصدومیت طولانی مدت شدم که مرا از سطح اول فوتبال دور کرد.

او در ادامه ضمن انتقاد از رفتار استقلالی ها، تصریح کرد: متاسفانه باشگاه استقلال با من خوب برخورد نکرد. ۱۴ روز مهلت نقل و انتقالات نیم فصل بود ولی روز سیزدهم به من رضایتنامه دادند؛ آنهم با شرط و شروط و اینکه باید کلی از قراردادم را می بخشیدم.

ورزش سه: میلاد میداوودی بازیکن حال حاضر نفت مسجد سلیمان درباره دلایل دور شدن از فوتبال ایران، عنوان کرد: من در استقلال بودم که مصدوم شدم. بعد از مصدومیت، قراردادم را کسر کردند. دو سال هم با مظلومی کار کردم که شرایط خوب بود. زمان امیر قلعه نویی تا نیم فصل، سه یا چهار بازی انجام دادم و شرایط خوب نبود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *