آخرین وضعیت جوی کربلا و نجف + خوشحالم که زلاتان از تیم ملی بازنشسته شده – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری تسنیم: طبق داده‌های هواشناسی و بر اساس پیش‌بینی‌‌ها، آسمان کربلای معلی و نجف اشرف طی 24 ساعت آتی با غبار رقیق همراه خواهد بود اما رفته رفته از روز جمعه با توجه به تغییرات جوی همانند وزش باد و کاهش دما شاهد افزایش گرد و غبار در این مناطق عراق و نقاط مرزی خودمان خواهیم شد
خبرگزاری تسنیم: طبق داده‌های هواشناسی و بر اساس پیش‌بینی‌‌ها، آسمان کربلای معلی و نجف اشرف طی 24 ساعت آتی با غبار رقیق همراه خواهد بود اما رفته رفته از روز جمعه با توجه به تغییرات جوی همانند وزش باد و کاهش دما شاهد افزایش گرد و غبار در این مناطق عراق و نقاط مرزی خودمان خواهیم شد.
دمای هوای کربلای معلی و نجف اشرف امروز در گرمترین لحظات 33 درجه بالای صفر رسیده که تا روز جمعه شاد کاهش دمای سه تا پنج درجه‌ای خواهیم بود و وزش باد نیز در ساعتهای آتی شدت می‌یابد.

همچنین مرز مهران و خسروی نیز در ساعتهای آتی با وزش باد و غبار محلی همراه خواهد بود که زائران در مرزها و خاک عراق باید به مسائل بهداشتی در زمان حضور غبار دقت کنند و از ماسک در این رابطه بهره بگیرند.

——————-

ورزش سه: دنیله ده روسی، هافبک تیم ملی ایتالیا ابراز خوشحالی کرد که زلاتان ابراهیموویچ دیگر در تیم ملی سوئد حضور ندارد

البته این بدین معنا نیست که باقی تیم بازیکنان ناشناخته ای هستند، ما آنها را می‌شناسیم، زیرا چندین نفرشان در لیگ ایتالیا و چند لیگ معتبر دیگر بازی می‌کنند. من سه بار در جام جهانی حضور داشته ام و همچنان حضور در این رقابت ها برایم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، حالا حساب کنید بازیکنانی که تا به حال حاضر نشده اند چه حس و حالی دارند. حضور در جام جهانی یعنی همه چیز. سن سیرو پر از هوادار خواهد شد و دیدار زیبایی پیش رو خواهد بود.”

ورزش سه: دنیله ده روسی، هافبک تیم ملی ایتالیا ابراز خوشحالی کرد که زلاتان ابراهیموویچ دیگر در تیم ملی سوئد حضور ندارد.

دو تیم ایتالیا و سوئد در دیدار پلی آف جام جهانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت و آتزوری کار دشواری پیش رو خواهد داشت. زلاتان ابراهیموویچ پس از یورو 2016 از میادین ملی خداحافظی کرد و طبیعتا در این دیدار حضور نخواهد داشت و ده روسی از این بابت ابراز خوشحالی کرد.

او گفت:” اینکه زلاتان ابراهیموویچ در این دیدار حضور ندارد به نفع همه بازیکنان ایتالیا است. حتی در 40 سالگی و با پای شکسته هم دوست ندارم زلاتان روبروی من باشد. شاید عدم حضور او به نفع ما باشد، قطعا اینکه حضور ندارد اتفاق خوبی است.

خوشحالم که زلاتان از تیم ملی بازنشسته شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *