اپل برای عرضه یک آیپد «تمام نمایشگر» و شبیه به آیفون X برنامه ریزی کرده است – دیجیاتو + سوریه به توافقنامه پاریس پیوست – تالار کافه کلاسیک

بنابر گزارش های تازه، اپل مشغول طراحی و توسعه یک آپید جدید و «تمام نمایشگر» با حاشیه های کمتر و تکنولوژی تشخیص چهره Face ID است
انتظار می رود این آیپد جدید، اواخر سال 2018 به بازار عرضه شود. آیپد پرو 10.5 اینچی، آخرین مدل از تبلت های اپل بود که ژوئن 2017 در دسترس مشتریان قرار گرفت و حالا مدل جدید قرار است با فاصله ای بیشتر از یک سال عرضه شود.

گفتنی است که تجارت آیپد، تا مدتی پیش برای اپل بسیار سودده بود اما با کاهش فروش دیوایس های تبلت طی سال های اخیر، درآمد اپل نیز از این حوزه کاهش یافته. با این همه طی سه ماهه پیشین، آیپد به تنهایی توانست درآمدی 4.8 میلیارد دلاری را روانه جیب اپل کند.

گفته می شود که اپل مشغول کار روی مدل های مختلفی از آیپد است که حداقل یکی از آنها از نمایشگری هم اندازه آیپد پرو 10.5 اینچی بهره مند است. علاوه بر این، انتظار می رود که آیپد 2018 از استایلوس ارتقایافته برخوردار بوده و نرم افزارهای بهتری برای یادداشت برداری و طراحی داشته باشد.

بنابر گزارش های تازه، اپل مشغول طراحی و توسعه یک آپید جدید و «تمام نمایشگر» با حاشیه های کمتر و تکنولوژی تشخیص چهره Face ID است. این آپید جدید که قطعاً تحت تاثیر موفقیت آیفون X ساخته می شود، احتمالاً از نمایشگر OLED بهره مند نبوده و در عوض، از پنل های LCD سابق بهره می گیرد. این اطلاعات توسط یکی از منابع نزدیک به اپل منتشر شده که سابقه خوبی در انتشار زودهنگام چنین خبرهایی دارد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: یک منبع رسمی سوریه از پیوستن کشورش به توافقنامه تغییرات آب‌وهوایی پاریس خبر داد.

یک منبع رسمی سوری عنوان داشت که این کشور به توافقنامه تغییرات آب‌وهوای پاریس پیوسته و یک دستور از سوی بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه در این خصوص صادر شده است
براساس قانون اساسی سوریه رئیس‌جمهور این کشور قوانین تصویب شده در پارلمان را صادر می‌کند و حق دارد درخصوص این قوانین طی یک ماه از تاریخ تصویب آن اعتراض خود را اعلام کند.

بعد از آنکه پارلمان سوریه در ۲۲ اکتبر با اکثریت آراء پیش‌نویس قانون مربوط به پیوستن سوریه به توافقنامه پاریس را تصویب کرد این اقدام صورت گرفت.

سوریه روز سه شنبه در نشست مربوط به تغییرات آب‌وهوا در شهر بن آلمان اعلام کرد که به این توافقنامه می‌پیوندد و به این ترتیب آمریکا تنها کشوری است که از این توافقنامه خارج شده است.

تمام شرکت کنندگان در این نشست‌های ۱۲ روزه برای بررسی جزئیات توافقنامه مذکور و اجرای آن از خبر پیوستن سوریه استقبال کردند.

خبرگزاری ایسنا: یک منبع رسمی سوریه از پیوستن کشورش به توافقنامه تغییرات آب‌وهوایی پاریس خبر داد.
سخنگوی کمیته بین‌المللی مربوط به تغییرات آب‌وهوایی عنوان داشت که سوری‌ها باید سازوکارهای رسمی مربوط به این اقدام را ارائه دهند.

این توافقنامه که در فرانسه به امضا رسید از تاریخ چهار نوامبر ۲۰۱۶ به اجرا درآمد.

یک منبع رسمی سوری عنوان داشت که این کشور به توافقنامه تغییرات آب‌وهوای پاریس پیوسته و یک دستور از سوی بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه در این خصوص صادر شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *