ناتو، نیروهایش را در افغانستان افزایش می‌دهد + اسامی بازیکنان ونزوئلا برای دیدار با ایران – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری ایسنا: به نقل از خبرگزاری رویترز، مقام‌های ناتو گفته‌اند که این ائتلاف نظامی قرار است تعداد نیروهای خود را در افغانستان افزایش دهد
وی خاطرنشان کرد: ما خواستار آن هستیم که پاکستان وارد عمل شود و تاثیری مثبت در کمک به ایجاد ثبات در افغانستان بگذارد.

در همین حال، دبیرکل ناتو تأکید کرد: حمله اخیر به دفتر یک شبکه تلویزیونی در کابل نشان‌دهنده اهمیت مبارزه با شبه‌نظامیان و حمایت از نیروهای امنیتی افغان است.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از خبرگزاری رویترز، مقام‌های ناتو گفته‌اند که این ائتلاف نظامی قرار است تعداد نیروهای خود را در افغانستان افزایش دهد.
یک مقام ناتو اظهار کرد: این نیروهای جدید از آغاز ۲۰۱۸ در افغانستان مستقر خواهند شد.

ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد: تصمیم گرفته‌ایم تعداد نیروها را افزایش دهیم تا به افغان‌ها کمک کنیم که از بن‌بست خارج شوند و این پیام را به شبه‌نظامیان و طالبان ابلاغ کنیم که در نبرد پیروز نخواهند شد.

وزیران دفاع کشورهای عضو ناتو قرار است استقرار تعداد بیشتری از نیروهای نظامی در افغانستان را در بخش دوم نشست دو روزه خود که چهارشنبه آغاز می‌شود، به تصویب برسانند.

کی بیلی هاچینسون، نماینده واشنگتن در ناتو نیز اعلام کرد: هدف آمریکا این است که به شبه‌نظامیان طالبان نشان دهد که آنها نمی‌توانند در روند مبارزه پیروز شوند.

نیروهای جدیدی که قرار است به افغانستان اعزام شوند، نقش عملیاتی نخواهند داشت بلکه به آموزش نیروهای ارتش این کشور خواهند پرداخت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: از سوی رافائل دودامل، سرمربی تیم ملی ونزوئلا اسامی 20 بازیکن این کشور برای دیدار دوستانه دوشنبه آینده مقابل تیم ملی کشورمان اعلام شد
 مدافعان: ویکتور گارسیا، رونالدو هرناندس، میکل وایانوئوا، خوان چنسلور، ویلکر آنخل، روبرت کوییخدا و خوسه هرناندس

خبرگزاری تسنیم: از سوی رافائل دودامل، سرمربی تیم ملی ونزوئلا اسامی 20 بازیکن این کشور برای دیدار دوستانه دوشنبه آینده مقابل تیم ملی کشورمان اعلام شد.

 برای این بازی که روز 22 آبان ماه در هلند انجام می‌شود، سرمربی ونزوئلا از دو چهره مشهور تیمش به نام‌های خوانپی، مهاجم مالاگا و پناراندا دعوت کرده و امیدوار است در مصاف با شاگردان آماده کارلوس کی‌روش نتیجه مطلوبی به دست بیاورد.

گفتنی است ونزوئلا تنها تیم از جمع 10 تیم منطقه آمریکای جنوبی است که هرگز به جام جهانی راه نیافته و از رسیدن به جام جهانی 2018 هم بازماند.

 دروازه‌بان‌ها: ولکر فارینس و خوسه کونترراس

 هافبک‌ها: یانخل هررا، آرکوئیمدس فیگرا، آرستوتلس رومرو، رونالدو لوچنا، خوان موریو، خوان پابلو آنور، جفرسون سوتلدو و داروین ماچیس

 مهاجمان: سالامون روندون، آدالبرتو پناراندا و آنتونی بولندل.

 اسامی بازیکنان تیم ملی ونزوئلا به این شرح اعلام شد:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *