عاقبتی «ماهی سیاه کوچولو» را اجرا می‌کند + فرانسه: حریری در عربستان آزاد است – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری ایسنا: محمد عاقبتی در جدیدترین فعالیت خود، نمایش «ماهی سیاه کوچولو» را آماده اجرا می‌کند.

 محمد عاقبتی، بازیگر و کارگردان تئاتر بعد از نمایش «تنها خدا حق دارد بیدارم کند» که در رشت به روی صحنه رفت، در تازه‌ترین فعالیت خود مشغول تمرین نمایش «ماهی سیاه کوچولو» برای مخاطبان بالای 5 سال است
محمد عاقبتی کارگردان تئاتر و مدیر هنری گروه تئاتر، فارغ التحصیل پرفورمنس و هنرهای تعاملی و بورسیه تحقیقات از مدرسه  درام ییل و عضو آسیج و یونیما ایران است.

خبرگزاری ایسنا: محمد عاقبتی در جدیدترین فعالیت خود، نمایش «ماهی سیاه کوچولو» را آماده اجرا می‌کند.
وی علاوه‌بر تولید اجراهایی برای مخاطبان بزرگسال، تا کنون نمایش‌های «تنها خدا حق دارد بیدارم کند»، «اسکلیک و بچه‌های پرواز»، «لیرشاه» و…را به برای مخاطبان جوان روی صحنه برده است.

بنابر این گزارش، «ماهی سیاه کوچولو» با نگاهی آزاد به همین داستان نوشته صمد بهرنگی توسط مهرنوش علیا به رشته تحریر درآمده است.

 محمد عاقبتی، بازیگر و کارگردان تئاتر بعد از نمایش «تنها خدا حق دارد بیدارم کند» که در رشت به روی صحنه رفت، در تازه‌ترین فعالیت خود مشغول تمرین نمایش «ماهی سیاه کوچولو» برای مخاطبان بالای 5 سال است.

عاقبتی «ماهی سیاه کوچولو» را اجرا می‌کند 

وی درباره زمان اجرای نمایش «ماهی سیاه کوچولو» در ایران گفت: این نمایش پیش از این در نیویورک و سانفرانسیسکو به زبان انگلیسی به روی صحنه رفته بود، اما با توجه به اینکه به تازگی تمرینات نمایش را شروع کردیم، هنوز سالن و زمان قطعی برای اجرا در نظر نگرفتیم. البته در حال رایزنی با تماشاخانه‌ها هستیم و به زودی نتیجه را همراه فهرست کامل بازیگران و عوامل اعلام رسمی نیز می‌کنیم.
——————-
خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه فرانسه تأکید کرد که نخست‌وزیر مستعفی لبنان در عربستان آزاد است و هیچ محدودیتی در رفت‌و آمدهای او در این کشور وجود ندارد
سعد حریری اخیرا از ریاض استعفای خود را اعلام کرد؛ اقدامی که نگرانی‌هایی را درباره اقامت اجباری حریری در ریاض و اوضاع نامساعد سیاسی لبنان به وجود آورده است.

این روزنامه به نقل از یک تاجر لبنانی که با خانواده حریری در ارتباط است، نوشت: اوضاع در لبنان فراتر از واقعیت است و گویی ما شاهد یک فیلم سینمایی هستیم. کاملا واضح است که حریری آزاد نیست.

لودریان به رادیو اروپا 1 گفت:  بعد از بازگشت امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه به کشور به ابوظبی می‌روم.

این روزنامه نوشت: سعد حریری کجاست؟ آیا داوطلبانه استعفا کرده است؟ آیا برای بازگشت به لبنان آزاد است؟ تمامی این‌ها سؤالاتی هستند که بعد از شش روز از استعفای غافلگیرکننده حریری از تلویزیون عربستان مطرح شده است.

ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه گفت: به عقیده من سعد حریری، نخست‌وزیر مستعفی لبنان در عربستان آزاد است و هیچ گونه محدودیتی در رفت و آمد وی در این کشور اعمال نمی‌شود.

این در حالی است که روزنامه لوموند فرانسه در مقاله‌ای با عنوان “لبنان در وضعیت سردرگم بعد از استعفای حریری” نوشت: سؤالات زیادی در لبنان درباره نتایج تصمیم سعد حریری، و رابطه وی با عملیات “پاکسازی” که عربستان انجام داده وجود دارد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه فرانسه تأکید کرد که نخست‌وزیر مستعفی لبنان در عربستان آزاد است و هیچ محدودیتی در رفت‌و آمدهای او در این کشور وجود ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *