استقلال از مجیدی برنامه خواست – تالار کافه کلاسیک

خبر ورزشی: طی یکی، دو روز گذشته در سایت‌ها و کانال‌های مجازی اخباری مبنی بر ملاقات رضا افتخاری مدیرعامل استقلال و فرهاد مجیدی ستاره محبوب آبی‌ها منتشر شد
همان‌طور که می‌دانید، استقلال تهران در یکی، دو سال اخیر بیرون و داخل زمین مشکلات متعددی را تجربه کرده و با حواشی بسیاری هم همراه بوده است. تیمی که بزرگ و پرطرفدار است و سرمربی مطرح و شناخته‌شده‌ای هم بالای سر خود می‌بیند.

شماره ۷ در گذشته بارها اعلام کرده که حاضر است به عنوان دستیار مربی خارجی سرشناس، کارش را در رده باشگاهی آغاز کند و حالا فقط کافی است باشگاه استقلال فرهاد مجیدی را راضی کند. این می‌تواند بهترین خبر برای طرفداران استقلال باشد. 

بنابراین فرهاد مجیدی هم گزینه خوبی است و هم می‌تواند کمک شایانی به شفر کند. البته شاید هم فرهاد مدیرفنی استقلال شود.

خبر ورزشی: طی یکی، دو روز گذشته در سایت‌ها و کانال‌های مجازی اخباری مبنی بر ملاقات رضا افتخاری مدیرعامل استقلال و فرهاد مجیدی ستاره محبوب آبی‌ها منتشر شد. خبری که هواداران پرشمار استقلال را خوشحال و امیدوار کرد تا بالاخره شماره ۷ دوست‌داشتنی خود را در باشگاه محبوب خود ببینند.

یک منبع موثق و نزدیک به استقلال تهران به اطلاع ما رساند که رضا افتخاری از فرهاد مجیدی برنامه خواسته است تا هم او را به عنوان دستیار وینفرد شفر انتخاب و هم به باشگاه کمک کند. گرچه فرهاد مجیدی در این جلسه جواب روشنی نداده و گفته است باید اول خوب فکر کند اما به نظر می‌رسد شماره ۷ دوست دارد به استقلال برگردد. هواداران آبی نیز همین را می‌خواهند. حضور یک چهره محبوب روی نیمکت استقلال؛ ستاره‌ای که می‌تواند نه تنها استقلال را از بحران کنونی خارج و به شفر آلمانی کمک کند، بلکه با خود تماشاچی هم به استادیوم می‌آورد. در گذشته این شایعه وجود داشت که رضا افتخاری مخالف بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال است و حالا این مشکل کوچک (!) هم مرتفع شده است.

وینفرد شفر هم سابقه کار با فرهاد مجیدی داشته و شاگرد قدیمی‌اش را خوب می‌شناسد. گویا مرد آلمانی هم OK داده و هیچ مشکلی برای همکاری با ستاره محبوب ندارد.

گفته می‌شود واسطه این ملاقات حبیب کاشانی، مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس بوده است که روابط خوب و حسنه‌ای با فرهاد مجیدی دارد. گویا این ملاقات انجام شده و نتایج خوبی هم در پی داشته است. مجیدی در این دیدار صحبت‌هایی را در خصوص استقلال، جایگاه کنونی تیم و پیشنهادات خود ارائه داده که مورد توجه افتخاری قرار گرفته است. این در حالی است که کدورتی میان ستاره آبی‌ها و مدیرعامل استقلال وجود داشت اما پس از این دیدار، همه چیز مرتفع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *