گرشاسبی: طاهری استعفا نکرده است + محورهای سفر «ایلدریم» به آمریکا اعلام شد – تالار کافه کلاسیک

ایسنا: حمیدرضا گرشاسبی با اشاره به نتایج جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس علاوه بر طرح موضوعات جاری باشگاه، آقای طاهری موضوع رفتن به زیارت کربلا در اربعین را مطرح کرد و گفت که طبق برنامه‌ریزی انجام شده از قبل، قرار است به سفر دو هفته‌ به کربلا برود
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: قرار است در این مدت من با همکاری هیات مدیره و در ارتباط با آقای طاهری، امور جاری باشگاه را تا بازگشت ایشان انجام دهم.

وی افزود: اصلا بحث استعفای آقای طاهری مطرح نبوده و نیست. ایشان اعلام کردند که حدود ۲ هفته‌ در ایران حضور ندارند و بر این اساس هیات مدیره برای رفع و رجوع کردن امورات باشگاه تصمیم گرفت که من با هماهنگی اعضای هیات مدیره در نبود آقای طاهری مسئولیت باشگاه را بر عهده داشته باشم.

گرشاسبی با بیان اینکه نمی‌داند این موضوعات چگونه مطرح نمی‌شود باردیگر طرح استعفای سرپرست باشگاه پرسپولیس را رد و تاکید کرد که فعالیت من به عنوان جانشین سرپرست باشگاه موقت است.

گرشاسبی افزود: خداحافظی که آقای طاهری با کارکنان باشگاه انجام داده نیز برای رفتن به کربلا بوده و ربطی به استعفا نداشته است. در جلسه هیات مدیره نیز هیچ بحثی درباره عدم بازگشت ایشان نه از سوی خودش و نه از سوی هیات مدیره مطرح نشد و خود آقای طاهری نیز هیچ صحبتی درباره عدم همکاری با پرسپولیس مطرح نکرد.

ایسنا: حمیدرضا گرشاسبی با اشاره به نتایج جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس علاوه بر طرح موضوعات جاری باشگاه، آقای طاهری موضوع رفتن به زیارت کربلا در اربعین را مطرح کرد و گفت که طبق برنامه‌ریزی انجام شده از قبل، قرار است به سفر دو هفته‌ به کربلا برود.
——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از آناتولی، دفتر نخست وزیر ترکیه امروز در بیانیه ای به تشریح دستور کار سفر «بنعلی ایلدریم» نخست وزیر این کشور به آمریکا پرداخت
خبرگزاری مهر: به نقل از آناتولی، دفتر نخست وزیر ترکیه امروز در بیانیه ای به تشریح دستور کار سفر «بنعلی ایلدریم» نخست وزیر این کشور به آمریکا پرداخت.
در بیانیه صادره از سوی دفتر نخست وزیر ترکیه در این باره آمده است: نخست وزیر ترکیه قرار است در رأس هیأتی عالیرتبه برای انجام سفری ۳ روزه، هفتم نوامبر (سه شنبه ۱۶ آبان ماه) راهی واشنگتن پایتخت آمریکا شده و با «مایک پنس» معاون رئیس جمهور این کشور دیدار و گفتگو کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: انتظار می رود در این دیدار مناسبات سیاسی، اقتصادی و نظامی، مسائل منطقه‌ای، مبارزه با گروه های تروریستی «فتو»، داعش، «پ‌ک‌ک» و «پ‌ی‌د»، موضوعات مربوط به پناهجویان و نیز راهکار حل مشکل صدور روادید میان دو کشور مورد بحث و بررسی قرار گیرند.

بیانیه مذکور می افزاید: هدف از این سفر رفع اختلاف نظرها بر سر برخی موضوعات و تقویت همکاری های دوجانبه در زمینه های مختلف عنوان شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *