کاسترو: نیمه اول زهردار نبودیم + محرومیت ملی‌پوش فوتسال به دلیل استعمال قلیان – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری فارس: گونزالو کاسترو در مصاف خانگی با بایرن، تلاش زیادی کرد تا مانع باخت ۳ بر یک یارانش شود.

او در امر بازی‌سازی و خلق موقعیت تلاش کرد و حتی صاحب یک موقعیت کاملا جدی برای گلزنی شد
خبرگزاری فارس: گونزالو کاسترو در مصاف خانگی با بایرن، تلاش زیادی کرد تا مانع باخت ۳ بر یک یارانش شود.
کاسترو ادامه داد:در نیمه دوم تمام تلاش خود را کردیم و باز صاحب موقعیت شدیم.می‌توانستیم فاصله را کاهش دهیم.اگر گل می‌زدیم و ۲ بر یک عقب بودیم، بازی هیجان بیشتری پیدامی ‌کرد.

او در امر بازی‌سازی و خلق موقعیت تلاش کرد و حتی صاحب یک موقعیت کاملا جدی برای گلزنی شد.

ستاره با تجربه تصریح کرد:این بازی تمام شد اما تجربه آن به ما می‌گوید در برخی از زمان‌ها دچار مشکل می‌شویم و باید به عنوان تیم عمل کنیم.

بعد از این جدال اظهارداشت:نیمه اول آنگونه که در ۴۵ دقیقه دوم زهردار بودیم، عمل نکردیم.با این حال ۲، ۳ موقعیت آشکار گلزنی داشتیم.باید با وجود آن موقعیت‌ها، گل مساوی را می‌زدیم. اما در عوض گل دوم را هم دریافت کردیم.

——————-

ایسنا:  افشین کاظمی ملی‌پوش تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان به دلیل استعمال قلیان از سوی کمیته اخلاق به دو ماه محرومیت محکوم شد
ایسنا:  افشین کاظمی ملی‌پوش تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان به دلیل استعمال قلیان از سوی کمیته اخلاق به دو ماه محرومیت محکوم شد. این بازیکن که از آذر ۱۳۹۵ به دلیل مثبت شدن دوپینگش، به مدت یک‌ سال محروم شده بود، در دفاع از خود گفته‌ بود، ماده ممنوعه از طریق مصرف قلیان وارد خونش شده است. کاظمی به همین دلیل به کمیته اخلاق احضار شد و حکم محرومیت دو ماهه‌ در پرونده‌اش قرار گرفته است.

افشین کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تائید این خبر توضیح داد: غیرعمدی بودن دوپینگ من اثبات و محرومیتم از چهار به یک سال کاهش پیدا کرد. اما با وجود اثبات بی‌گناهی، مرا دوباره محروم کرده‌اند. در کمیته اخلاق از من سوال شد که ماده ممنوعه چرا وارد بدن تو شده است. من نیز عین حقیقت را گفتم اما فکر نمی‌کردم برای گفتن حقیقت هم محرومم کنند.

او افزود: زمانی که دوپینگم مثبت درآمد، محرومیتی بابت مصرف قلیان در کار نبود. اما چند روز پیش شنیدم روی پرونده‌ام برگه‌ای از سوی کمیته اخلاق گذاشته‌اند مبنی‌براینکه نمی‌توانم تا دو ماه دیگر هم بازی کنم. محرومیت دوپینگ، آذر به پایان می‌رسد اما اگر کمیته اخلاق هم بخواهد محرومم کند، لیگ را از دست می‌دهم و زندگی ورزشی‌ام به خطر می‌افتد. ضمن اینکه اجازه دفاع به من داده نشده و حکم را روی پرونده‌ام گذاشته‌اند. در حالی که من به اندازه کافی ضرر کرده‌ام. باشگاه گیتی‌پسند ۵۰ درصد از قراردادم را نداد و جریمه سنگینی هم به NADO پرداخت کردم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *