ابوبکر البغدادی از عراق به سوریه گریخت + خوشحالی معنادار انصاری‌فرد در لیگ یونان – تالار کافه کلاسیک

خبرگزاری فارس: منابع رسانه‌ای عراقی از فرار «ابوبکر البغدادی» خلیفه خودخوانده داعش از شهرستان «راوة» در غرب الانبار به اراضی سوریه خبر دادند
خبرگزاری عراق در خبری نوشت که البغدادی، جمعه شب گذشته از شهرستان «راوة» در الانبار با یک تاکسی زردرنگ به اراضی سوریه گریخته است.

جمعه پیش، «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق، که روز جمعه گذشته از آزادی کامل شهرستان القائم خبر داده بود، یکشنبه (دیروز) با سفر به این شهرستان، پرچم عراق را در آن برافراشت.

خبرگزاری فارس: منابع رسانه‌ای عراقی از فرار «ابوبکر البغدادی» خلیفه خودخوانده داعش از شهرستان «راوة» در غرب الانبار به اراضی سوریه خبر دادند.
پایگاه خبری «روسیا الیوم» نیز با انتشار این خبر به نقل از خبرگزاری عراق، نوشت: این منبع که خواست نامش فاش نشود گفت: البغدادی سوار بر یک تاکسی زرد، عراق را به مقصد سوریه ترک کرد و احتمالا در «دیرالزور» مستقر خواهد شد.

این خبرگزاری به نقل از یک منبع آگاه اطلاعاتی در استان الانبار، اعلام کرد: در پی ورود نیروهای عراق به مرکز شهرستان القائم، البغدادی متوجه شد که بقایش در شهر راوة، تهدیدی برای زندگیش به شمار می‌رود. وی از عناصر داعش در القائم خواست که به نبرد ادامه دهند اما خود به همراه شماری از سرکرده‌های این گروه تروریستی وارد سوریه شدند.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از رادیو ورزش یونان، المپیاکوس دیشب (یک‌شنبه) در رقابت‌های لیگ یونان به مصاف تیم نه چندان مطرح پلاتانیاس رفت و با نتیجه‌ پر گل پنج بر یک به برتری رسید
خوشحالی کریم انصاری فرد بعد از گلزنی

این بازیکن ایرانی در بازی با پانیونیوس هم بعد از گلزنی به سراغ سرمربی تیم رفت و او را در آغوش گرفت تا نشان دهد با لمونیس رابطه خوبی دارد.
این حرکت انصاری‌فرد می‌تواند از آن جایی جالب توجه باشد که او با سرمربی پیشین این تیم یعنی بسیک هسنی آلبانیایی رابطه خوبی نداشت و این مربی در عین شایستگی به انصاری‌فرد بازی نداد و حتی نام او را در لیست ۱۸ نفره المپیاکوس برای لیگ قهرمانان اروپا نیز قرار نداد.

کریم انصاری‌فرد موفق شد گل چهارم تیمش را از روی نقطه پنالتی‌ به ثمر برساند. انصاری‌فرد بعد از این گل به سمت سرمربی این تیم رفت و او را در آغوش گرفت.

خوشحالی معنادار انصاری‌فرد در لیگ یونان 

ایسنا: ‌به نقل از رادیو ورزش یونان، المپیاکوس دیشب (یک‌شنبه) در رقابت‌های لیگ یونان به مصاف تیم نه چندان مطرح پلاتانیاس رفت و با نتیجه‌ پر گل پنج بر یک به برتری رسید.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *