قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز + کرملین: با آمریکا درباره کره‌شمالی همکاری نداریم – تالار کافه کلاسیک

ایسنا: دلار آمریکا با شیب ملایم به سمت کاهش قیمت حرکت کرده و ۴۰۵۱ تومان فروخته می‌شود و سکه تمام طرح جدید با افزایش قیمت، یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان قیمت دارد

بازا ارز با روند نزولی قیمت همراه شده است؛ به طوری که یورو ۴۷۶۹ تومان، ‌پوند انگلستان ۴۷۶۹ تومان، لیر ترکیه ۱۰۷۴ تومان و یوان چین ۶۳۶ تومان عرضه می‌شود. همچنین دلار مبادله‌ای ۳۴۹۹ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

همچنین انواع طلا در بازار داخلی ارزان شده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۲۳ هزار و ۷۹۰ تومان و هر مثقال طلا ۵۳۶ هزار و ۳۰۰ تومان قیمت دارد. هر اونس طلا نیز در بازار جهانی در آستانه ۱۲۷۰ تومان داد و ستد می‌شود.
در بازار  سکه نیز نیم سکه ۶۷۷ هزار تومان، ربع سکه ۳۸۲ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۳ هزار تومان فروخته می‌شوند که نیم سکه افزایش قیمت را تجربه کرده و ربع سکه و سکه گرمی بدون تغییر قیمت مانده‌اند.

قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز 

ایسنا: دلار آمریکا با شیب ملایم به سمت کاهش قیمت حرکت کرده و ۴۰۵۱ تومان فروخته می‌شود و سکه تمام طرح جدید با افزایش قیمت، یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان قیمت دارد.

——————-

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، سخنگوی کرملین اعلام کرد، در حال حاضر هیچ گونه همکاری میان روسیه و آمریکا درباره کره شمالی وجود ندارد

وی گفت: بله به عقیده من دیدار با پوتین ممکن است. ما می‌خواهیم با پوتین به حل مساله کره شمالی کمک کنیم. من با چند رهبر بزرگ دیگر هم دیدار خواهم کرد.

در همین حال ترامپ در حالی که عازم ژاپن، نخستین مقصد سفرهایش به آسیا بود در جمع خبرنگاران گفت، پیش بینی می‌کند در این سفر با پوتین دیدار کند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، سخنگوی کرملین اعلام کرد، در حال حاضر هیچ گونه همکاری میان روسیه و آمریکا درباره کره شمالی وجود ندارد.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین با بیان اینکه در حال حاضر هیچ گونه همکاری درباره پیونگ یانگ میان دو کشور وجود ندارد گفت: تنها تبادل مواضع و دیدگاه‌ها در این باره بیان شده است.

احتمال دارد ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه با دونالد ترامپ، همتای آمریکایی‌اش در اجلاس اقتصادی آسیا در ویتنام که در چند روز آینده برگزار می‌شود دیدار و گفت‌وگو کند.
پسکوف اضافه کرد: اگر چنین دیدار دوجانبه‌ای برگزار شود احتمال بسیاری وجود دارد که دو طرف در این دیدار درباره وضعیت کره شمالی گفت‌وگو کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *