ادعاهای واهی وزیر خارجه بحرین علیه حزب‌الله + پورسیدآقایی: خط متروی فرودگاه امام ایمن نیست – تالار کافه کلاسیک

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه الیوم السابع چاپ مصر، وزیر خارجه بحرین مدعی شد، حزب الله مشکلات، رسوایی‌ها و توطئه‌هایش را به عربستان که در شرایط خوب و بد در کنار لبنان بوده است، سوق می‌دهد
خالد بن احمد آل خلیفه، وزیر خارجه بحرین در پی استعفای سعد حریری از سمت نخست وزیری لبنان که مدعی شد دخالت‌های ایران و حزب الله در امور داخلی این کشور علت استعفایش است، با انتشار توئیتی مدعی شد، خداوند لبنان و مسیحیان و مسلمانان ساکن آن را از شر “ایران” حفظ کند. آیا این مردم نباید آزاد شوند؟

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه الیوم السابع چاپ مصر، وزیر خارجه بحرین مدعی شد، حزب الله مشکلات، رسوایی‌ها و توطئه‌هایش را به عربستان که در شرایط خوب و بد در کنار لبنان بوده است، سوق می‌دهد. خداوند حریری را از شر “تروریست‌ها” حفظ کند.

خالد بن احمد در ادامه اظهارات مداخله جویانه‌اش توئیت کرد، خداوند لبنان را از دست حزب الله حفظ کند.

——————-
ایلنا: محسن پورسیدآقایی با بیان اینکه کمیته‌ای برای ایمن سازی خط 8 متروی تهران تشکیل شده است، اظهار داشت: در حال حاضر کمیته‌ای متشکل از کارشناسان چند دستگاه از جمله وزارت راه و شهرسازی و متروی تهران در حال بررسی چگونگی تامین ایمنی مترو فرودگاه امام خمینی یا همان متروی خط 8 هستند
وی با بیان اینکه این مسیر ایمن نیست اما خود خط مشکل فنی ندارد، گفت: باید مانع های تکنولوژیکی و فیزیکی در این خط ایجاد کنیم که جلوی تصادف قطار با خودرو را بگیرد.

ایلنا: محسن پورسیدآقایی با بیان اینکه کمیته‌ای برای ایمن سازی خط 8 متروی تهران تشکیل شده است، اظهار داشت: در حال حاضر کمیته‌ای متشکل از کارشناسان چند دستگاه از جمله وزارت راه و شهرسازی و متروی تهران در حال بررسی چگونگی تامین ایمنی مترو فرودگاه امام خمینی یا همان متروی خط 8 هستند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه این خط مشکل فنی ندارد، گفت: مشکل این خط بحث ایمنی و احتمال برخورد قطار با خودروهایی است که از اتوبان خارج و بر روی خط متوقف شده اند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه  در حال حاضر یک سرویس موقت در این خط در حال انجام است، افزود:  در حال بررسی هستیم که چه اقدامات تکنولوژیک باید انجام شود که در این مسیر دچار سانحه نشویم. احتمال اینکه  خودرویی بر اثر سانحه از اتوبان خارج و بر روی خط مترو متوقف شد وجود دارد بنابراین باید راهکارهای ایمن سازی در این خط پیاده سازی شود که احتمال تصادف قطار با خودرو به حداقل برسد.

وی افزود: در این کمیته راه های ایمن سازی خط متروی فرودگاه امام بررسی می شود.

پورسیدآقایی ادامه داد: در کمیته مشترک مترو و وزارت راه  برای روش ایمن سازی خط باید به توافق برسیم و یک راهکار مشترک را برای رفع مشکل این خط  اجرایی کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *